שמעון בוסקילה-עכשיו אני חוזר
שמעון בוסקילה-עכשיו אני חוזר, רדיו קליק לים התיכון

שמעון בוסקילה-עכשיו אני חוזר

Shimon-buskila-machar

מילים: סהר חגי | לחן: שמעון בוסקילה | עיבוד והפקה מוסיקלית: עמית הראל

במסעו בין מזרח למערב, בשילוב בין מוסיקה אתנית לפופ ארצישראלי, מביא שמעון בוסקילה ביצירתו ניחוח מלא נשמה ורגש. באופן ייחודי ומתמשך הוא מותיר את חותמו במוסיקה הישראלית בשורה של שירים נצחיים שאת חלקם הלחין ביניהם "הייתי בגן עדן" לשרית חדד, "עד סוף העולם" לחיים משה ויואב יצחק, "כמה אהבה" לקובי פרץ, "שיר תקווה" למירי מסיקה, את חלקם הלחין וביצע ביניהם  "את המחר שלי","איך את לא רואה", ו"עלש" בביצוע משותף עם שלמה ארצי, "מחפש חבר קרוב" וכמובן כתיבתו המרגשת בשפה המרוקאית וביצועו לשיר היפיפה 'מינהאר לי משיטי' (יא מאמא) מתוך הפרויקט של עידן רייכל.

בארבע השנים האחרונות, ובמקביל למופע המצליח עם שירי מימון, שכבש כל פסגה אפשרית, עבד בוסקילה על אלבום סולו חדש, שלישי במספר, אישי ומרגש. מרבית שירי האלבום נכתבו בהשראתו על ידי שורה של יוצרים והולחנו כולם במגע הזהב הנדיר של בוסקילה. על ההפקה המוסיקלית של האלבום אמונים שמוליק נויפלד, יעקב למאי, עמית הראל ובן ארצי.

עכשיו אני חוזר ,הסינגל הראשון מתוך האלבום,  אשר נכתב על ידי סהר חגי על פי סיפור חייו של בוסקילה, הוא תמצית הקסם של בוסקילה – המלודיה והשירה לטקסט עוצמתי, מילים שטומנות בחובן אהבה, כאב ותקווה, והרבה עומק ששובה את אוזני המאזין.

בוסקילה : "אם אני חוזר עשרים שנה בזמן ומסתכל דרך העיניים של הבנאדם שהייתי, אני יודע לומר שלא נתתי לעצמי סיכוי. בטח לא חשבתי שאוכל לעסוק במוסיקה למחייתי. בכל יום מאז אני מסתכל לשמיים ולא מאמין שזו המציאות שלי. אני חי ממוסיקה וזה לא מובן מאליו, בטח לא מהמקום האישי ממנו אני בא. האלבום הזה הוא הילד השלישי שלי. והוא מיוחד כיוון שאותו כתבתי ממקום מאוד חשוף. אני מתרגש להוציא היום את השיר הראשון מתוכו, והיום  יותר מתמיד אני רוצה לחלוק את המוסיקה שלי עם כל מי שרק רוצה לשמוע".

 

כתיבת תגובה