משה פרץ וגיל ויין – תרקדי
משה פרץ וגיל ויין - תרקדי

משה פרץ וגיל ויין – תרקדי

לאחר תקופה שכולנו היינו סגורים בבתים, משה פרץ וגיל ויין מוציאים הבוקר שיר חדש משותף "תרקדי" שמרים את המצב רוח עם פתיחת הקיץ.

את העבודה על השיר החדש החל גיל ויין לפני כשנה כשהיה בסשן גיטרות אצל שמעון יחייא, תוך כדי הקלטה כבר בגרסה הראשונית הרגישו גיל ושמעון שמשה פרץ צריך לבצע את השיר ביחד עם גיל. החיבור נוצר מיד, והעבודה על השיר נמשכה לאורך השנה האחרונה, ועם פריצת הקורונה לחיינו הוא חיכה לרגע הנכון כדי לצאת לאוויר העולם.

בחודש מאי האחרון צילמו השניים קליפ צבעוני בהאנגר במתחם התחנה באווירת בר של פעם עם עשרות רקדנים וניצבים שיחד יצרו אווירה מקפיצה במיוחד, כשהשחקנית הראשית היא דורית רבליס, דוגמנית ישראלית שכיכבה על שער ווג אוקריאנה ב 2017
ועשתה קמפיינים גדולים לרלאף לורן קלווין קליין שאנל זארה וh&m הבינלאומי.

משה פרץ: ״איזה כייף להוציא שיר כל כך משחרר, מקפיץ ומשמח בפתחה של תקופה יפה לעם ישראל בה אנו צריכים לשחרר את השנה שעברה ולפתוח בשנה שמחה מלאת תקוה וחיוכים״.

גיל ויין :כתבתי את השיר קצת לפני הסגר הראשון והיה ברור לי שאני חייב לעשות אותו עם משה פרץ. כבר מעל שנה שאנחנו מחכים כדי להוציא אותו ואנחנו מרגישים שעכשיו זה הזמן המתאים. מקווים שהשיר ישמח אתכם כמו שהוא משמח אותנו.

מילים: גיל ויין
לחן: גיל ויין אלדד כהן
עיבוד והפקה מוסיקלית : גיל ויין

עטיפת הסינגל

משה פרץ וגיל ויין - תרקדי

לצפייה בקליפ ושמיעת השיר

כתיבת תגובה