איתי לוי – יש לי יום הולדת
איתי לוי - יש לי יום הולדת

איתי לוי – יש לי יום הולדת

איתי לוי הזמר המצליח בישראל – בסינגל חדש ״יש לי יום הולדת״. BUYME יזמה את המהלך עם נבחרת השגרירים שמשתתפים בקליפ – מאיה ורטהיימר, לירן כוהנר, מעיין אדם,
ליאל אלי, גיא הוכמן ועוד כוכבים.

איתי לוי הזמר המצליח בישראל ונבחרת השגרירים של BUYME מוציאים שיר וקליפ חדש "יש לי יום הולדת" • את השיר יצרו הצמד המוכשר דולי ופן יחד עם כותב הלהיטים רון ביטון, שאחראים על הלהיטים הגדולים בישראל. בקליפ משתתפים איתי לוי ונבחרת השגרירים של BUYME : מאיה ורטהיימר, לירן כוהנר, מעיין אדם, ליאל אלי, יובל בן נריה, עידו גרינברג, גיא הוכמן וקרן שחם • הקליפ בהפקת חברת התוכן "Peach".

ֿאחרי שנים ללא שיר חדש לימי הולדת הגיע הזמן לחדש ולהוציא שיר חדש שנשיר למשפחה, חברים, וילווה אותנו ברגעים השמחים של החיים – ביום הולדת!

איתי לוי הזמר המצליח בישראל בסינגל חדש "יש לי יום הולדת". השיר והקליפ נכתבו והופקו בהובלת משרד הפרסום "Peach" וצמד היוצרים דולי ופן. בקליפ משתתפים נבחרת השגרירים של BUYME בהרכב מלא: איתי לוי, מאיה ורטהיימר, ליאל אלי, יובל בן נריה, לירן כוהנר, מעיין אדם, עידו גרינברג, גיא הוכמן וקרן שחם.

את השיר כתבו והלחינו דולב רם, פן חזות ורון ביטון שיצרו שיר חדש ומרענן ליום הולדת, עם כל האנשים הכי אהובים במדינה על המסך. כולם התכנסו ליום צילום שנערך בוילה מפוארת במרכז הארץ על מנת לייצר את שיר יום ההולדת הבא של ישראל.

BUYME יזמה את המהלך של יצירת השיר והקליפ. המותג דוגל בחיבור בין אנשים באמצעות מתנות, חווית, הפצת אושר וקירוב בין אנשים ברגעים הכי שמחים שלהם.
כחלק מהשליחות הזאת הקליפ משלב את כל חברי הנבחרת, על מנת לייצר חגיגות יום הולדת שמחות ומשודרגות. היצירה שמשתלבת בעולמות התוכן של הפלטפורמה בצורה קולחת משלבת בקליפ את האנשים שבאו להפיץ אושר וטוב בעולם, להרים ולעשות שמח, דרך התוכן שלהם, מוזיקה, המותגים שלהם ומי שהם וכך לשדרג לאנשים את חגיגות יום ההולדת. המטרה היא להפוך את החגיגות לשמחות יותר, לרגעים של פעם בחיים עם האנשים שהם הכי אוהבים.

עטיפת הסינגל

איתי לוי - יש לי יום הולדת
איתי לוי – יש לי יום הולדת

לצפייה בקליפ ושמיעת השיר

כתיבת תגובה